Advantage znaczy przewaga

Advantage – znaczy przewaga!

Od ponad 10 lat realizujemy projekty szkoleń językowych skierowane do osób dorosłych. Staramy się autentycznie wspierać rozwój naszych Klientów. Przekonujemy o sile prostych rozwiązań, wspólnie odnajdujemy zaginiony czas. Przekonujemy, że firma to nie szkoła, a język obcy to po prostu narzędzie komunikacji – nie da się nie da się go nauczyć raz na zawsze, praktyka czyni mistrza, a jedyną magią w procesie jest motywacja.

advantage-2020-08-fotografi-biznesowa-balvia_041

Jesteśmy blisko naszych Klientów, pomagamy, wspieramy, staramy się zrobić wszystko i jeszcze trochę więcej, żeby nauka języka obcego była czystą przyjemnością.

Od 2009 roku:

Rozpoczęliśmy współpracę z ponad 80 Klientami korporacyjnymi i z większością kontynuujemy nieprzerwanie od wielu lat.

Prowadzimy projekty lokalne oraz ogólnopolskie zapewniając naszym Klientom pełną obsługę językową. Realizujemy także kursy online, które swoim zasięgiem obejmują zagraniczne oddziały firm oraz sieć handlową.

Szkolimy ponad 2000 osób rocznie w ramach kursów grupowych i indywidualnych.

Realizujemy projekty audytów językowych, m.in. dla Grupy Żywiec, Banku Toyota, firmy McCormick.

Realizujemy tłumaczenia w pełnym zakresie.

Aktywnie współpracujemy ze środowiskami praktyków HR szukając nowych rozwiązań i pomysłów.

advantage-2020-08-fotografi-biznesowa-balvia_031

Jesteśmy firmą typu know-how. Naszym celem jest ciągłe budowanie przewagi naszych szkoleń a przez to również przewagi naszych Klientów. Chcemy wyróżniać się kompetencjami, dobrymi relacjami, innowacyjnym podejściem oraz pasją.

advantage-2020-08-fotografi-biznesowa-balvia_033

Klienci decydują się na współpracę z nami, ponieważ:

Jesteśmy profesjonalni, czyli wiemy jak.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i staramy się je w pełni zrozumieć.

Dostarczamy niestandardowych rozwiązań, ciągle nowych, nastawionych na coraz lepsze efekty.

Jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie problemów.

Jesteśmy blisko, realizujemy projekty w duchu partnerstwa – to pozwala nam rekomendować nowe, coraz lepsze dla organizacji rozwiązania.