Organizacja szkolenia krok po kroku

Cykl szkoleniowy rozumiany jako proces nauczania obejmuje następujące elementy:

Nad merytoryczną stroną realizacji szkoleń będzie czuwał Metodyk ADVANTAGE – do jego podstawowych zadań należą:

W obszarze organizacyjnym wszystkie działania są dostosowywane do oczekiwań i wymagań naszych Klientów.

Zindywidualizowany program organizacyjny tworzony jest w porozumieniu z Działem Szkoleń z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy Advantage. Proponujemy:

• Scentralizowany system archiwizacji danych dotyczących organizacji projektu szkoleniowego.

• Wystandaryzowany system raportowania i przekazywania informacji zwrotnej:

• Indywidualne informacje o frekwencji w ustalonych cyklach;

• Indywidualna informacja o postępach osiągniętych w trakcie semestru w ustalonych cyklach;

• Indywidualna informacja o obszarach do poprawy w kolejnych etapach nauki w ustalonych cyklach;

• Zastosowanie sprawdzonych narzędzi: testów, ankiet ewaluacyjnych, ankiet hospitacyjnych, itp.

• Zastosowanie monitoringu szkolenia prowadzonego w oparciu o indywidualne kontakty z kursantami i ankiety ewaluacyjne on-line.

• Uśmiechnięty głos Państwa opiekuna w słuchawce, gotowość do pomocy i szybka reakcja na Państwa potrzeby.

Na zakończenie każdego etapu szkolenia (umownego semestru) przygotowujemy raport z przebiegu szkolenia zestawiający następujące informacje:

• Indywidualne informacje o frekwencji;

• Indywidualna ocena jakości szkolenia (w tym zadowolenie ze współpracy z lektorem);

• Ocena pracy lektora przeprowadzona w trakcie hospitacji;

• Ocena procesu dydaktycznego przygotowana przez lektora;

• Podsumowanie, czyli wyciągnięcie wniosków na kolejny semestr.