Advantage znaczy przewaga

Advantage rozpoczęła działalność 1 czerwca 2009 roku, jako firma szkoleniowa wyspecjalizowana w prowadzeniu zajęć językowych typu in-corporate, dla osób dorosłych. Od ponad dziesięciu lat, realizując projekty szkoleń językowych typu in-company, przekonujemy naszych klientów, że firma to nie szkoła, a język obcy to po prostu narzędzie komunikacji – nie da się go nauczyć raz na zawsze, praktyka czyni mistrza, a jedyną magią w procesie jest motywacja.

Od 2009 roku

1. Rozpoczęliśmy współpracę z ponad 80 Klientami korporacyjnymi.
  2. Prowadzimy projekty lokalne oraz ogólnopolskie zapewniając naszym Klientom pełną obsługę językową. Realizujemy także kursy online które swoim zasięgiem obejmują zagraniczne oddziały firm oraz sieć handlową.
  3. Szkolimy ponad 1500 osób rocznie w ramach kursów grupowych i indywidualnych.
  4. Realizujemy projekty audytów językowych, m.in. dla Grupy Żywiec.
  5. Realizujemy tłumaczenia w pełnym zakresie.
  6. Aktywnie współpracujemy ze środowiskami praktyków HR.

Ze względu na indywidualny charakter współpracy z każdym Klientem najlepszym certyfikatem potwierdzającym skuteczność działań Advantage ? są opinie i referencje naszych Klientów oraz wyniki efektywności uzyskane w realizowanych projektach szkoleniowych.Najważniejszą miarą sukcesu w pracy z klientami jest dla nas efekt.

Jesteśmy firmą typu know-how. Naszym celem jest ciągłe budowanie przewagi naszych szkoleń a przez to również przewagi naszych Klientów. Chcemy wyróżniać się kompetencjami, dobrymi relacjami, innowacyjnym podejściem oraz pasją.

Klienci decydują się na współpracę z nami, ponieważ:

1. Jesteśmy profesjonalni, czyli wiemy jak.
  2. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i staramy się je w pełni zrozumieć.
  3. Dostarczamy niestandardowych rozwiązań, ciągle nowych, nastawionych na coraz lepsze efekty.
  4. Jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie problemów.
  5. Jesteśmy blisko, realizujemy projekty w duchu partnerstwa – to pozwala nam rekomendować nowe, coraz lepsze dla organizacji rozwiązania.